Hey, welkom bij Alternatievemiddelen.nl van Tom & Melanie

Snelle levering

Gratis bezorgd v.a. €75,- (NL) & €100 (in BE en DE)

Afhalen mogelijk

Mijn wasmachine heeft een plastic trommel. Moeten de MLS Wasmagneten (wassen zonder wasmiddel) aan de binnenkant van de watertrommel blijven kleven om goed te werken?

De MLS Wasmagneten (wassen zonder wasmiddel) hoeven absoluut niet aan de watertrommel te “plakken” om goed te werken. Er is een verscheidenheid aan wasmachines, van voorladers tot bovenladers, en wastrommels voor binnen, variërend van kunststof, ijzer en roestvrij staal. Het materiaal waarvan de watertrommel is gemaakt maakt niet uit, de MLS Wasmagneten (wassen zonder wasmiddel) werken in alle. De magneten kunnen tijdens het wasproces aan elkaar “plakken”. Dit is volkomen normaal en zal hun effectiviteit niet verminderen, omdat ze nog steeds hetzelfde niveau van magnetische kracht uitzenden, of ze nu naar elkaar toe worden aangetrokken of niet. De wasmagneten hoeven alleen maar te worden ondergedompeld en/of dicht bij het water te staan voor maximale effectiviteit.

De waardering van www.alternatievemiddelen.nl bij WebwinkelKeur Reviews is 9.9/10 gebaseerd op 1812 reviews.
nl_NLNederlands

𝟭𝟬 𝗷𝗮𝗮𝗿 𝗔𝗹𝘁𝗲𝗿𝗻𝗮𝘁𝗶𝗲𝘃𝗲𝗺𝗶𝗱𝗱𝗲𝗹𝗲𝗻.𝗻𝗹

Wat ooit begon met een passie voor een natuurlijke leefstijl en onze missie om dit aan onze kinderen mee te geven, is inmiddels uitgegroeid tot iets waar we iedere dag nog steeds ontzettend trots op zijn: Alternatievemiddelen.nl bestaat in mei precies 10 jaar.

En een verjaardag vier je natuurlijk samen 🥂 Daarom profiteer je 𝟭𝟬 𝗱𝗮𝗴𝗲𝗻 (t/m 20 mei) van 𝟭𝟬% 𝗸𝗼𝗿𝘁𝗶𝗻𝗴 op ons hele assortiment met de kortingscode: 𝗙𝗘𝗘𝗦𝗧𝟭𝟬

Op naar de volgende 10 jaar!

FEEST 10 jaar Alternatievemiddelen.nl